مزایای استفاده از شرکت خدمات اسباب کشی

اسباب کشی
استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی از تصمیمات مهمی است که شما باید هنگام اسباب کشی بگیرید. فرض کنید که قصد جا به جایی به منزل جدید خود را دارید و در مقابل شما لیست طولانی از کارهایی است که قرار است انجام دهید. جمع کردن لوازم خردو ریز منزل، بسته بندی این اقلام، باز و بسته کردن لوازم آشپزخانه (ماشین لباسشویی، اجاق گاز، یخچال، ماشین ظرفشویی و ..)، لوازم دکواسیون (مبلمان،میز ناهار خوری، تخت خواب، بوفه و ..)حمل و جا به جایی لوازم منزل، نظافت منزل جدید و قدیم، خداحافظی با بستگان و دوستان خود و کلی کار دیگه که در هنگام اسباب کشی منزل باید انجام دهید.

 

ملاحظه میکنید که انجام همه این کارها توسط خودتان کار بسیار مشکلی است و شما به کمک برای انجام این کارها نیاز دارید.

 

حال ممکن است شما به این موضوع فکر کنید که انجام تمام این کارها توسط خودتان بهتر از پرداخت هزینه برای استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی است.

 

یکی از دلایلی که بسیاری از مردم ترجیح میدهند خودشان اثاث کشی کنند تا یک شرکت خدمات اسباب کشی استخدام کنند، صرفه جویی در هزینه باربری است. با این حال بعضی اوقات هزینه باربری توسط خودتان می تواند بیش از استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی باشد. هزینه هایی مانند:

 

• آسیب دیدن احتمالی به خود و اثاثیه منزلتان

• هزینه کرایه ماشین

• هزینه تهیه لوازم مورد نیاز بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

• ….


استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی مزایای شگفت انگیزی برای شما دارد که موضوع مورد بحث در این مقاله است. برای آشنایی با این مزایا شما را به خواندن این مقاله دعوت میکنیم.

 

مزایای استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی معتبر

اسباب کشی منزل با خیال راحت
اسباب کشی یکی از کارهای پر استرس در طول زندگی هر فردی است. اسباب کشی دردسرهای فراوانی به همراه دارد و خستگی و آشفتگی را به دنبال خود دارد. بعضی اوقات اسباب کشی به قدری فشار و استرس به افراد وارد می کند که برای تجدید قوا به چندین روز استراحت لازم دارد.

 

 

بدون شک مهم ترین عاملی که میتواند خیال شما را از اسباب کشی راحت کند، استخدام بهترین باربری برای اسباب کشی است. اگر شما قصد اسباب کشی منزل داشته باشید، احتمالا از دوستان و آشنایان خود درخواست کمک خواهید کرد. هماهنگ کردن این افراد با توجه به مشغله هایی که هر کدام دارند(بچه ها، کار..) به خصوص در شهر بزرگی همچون تهران کار آسانی نیست. ممکن است برای هر کدام از آنها حین اسباب کشی کاری پیش بیاید و نتوانند به شما کمک کنند. همچنین به دلیل نا آشنا بودن به حمل اثاثیه منزل ممکن است به خود و اثاثیه شما آسیب بزنند.

 

یک باربری خوب برای اسباب کشی، صفر تا صد خدمات اسباب کشی شما را انجام میدهد و دیگر لازم نیست کاری انجام دهید. نیروهای شرکت خدمات اسباب کشی در تمام طول جا به جایی در کنار شما هستند و تا آخرین لحظه همراه شما خواهند بود. آنها متخصص کار اثاث کشی هستند و میتوانند این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

آنها لوازم شما را به صورت حرفه ای بسته بندی میکنند، در ایمنی کامل اثاثیه را حمل میکنند و کار تخلیه و چیدمان را به بهترین نحو ممکن انجام میدهند. متوجه شدید که استفاده از بهترین باربری مازندران چه قدر میتواند کار شما را آسوده کند و خیال شما از انجام یک اسباب کشی آسان و ایمن راحت خواهد کند.

 

مطلب پیشنهادی: اسباب کشی آسان با انتخاب بهترین باربری

ایمنی در اسباب کشی

 

 

استخدام یک شرکت خدمات اسباب کشی در واقع بیمه کردن خود و اثاثیه منزلتان در مقابل آسیب های احتمالی است. بلند کردن و جا به جایی اقلام بزرگ و سنگین مانند یخچال ساید، ماشین لباسشویی، مبلمان، پیانو، گاو صندوق و …. میتواند بسیار خطرناک باشد. این اقلام ضمن سنگین بودن حساس نیز هستند و اگر درست و اصولی حما نشوند ممکن است آسیب ببینند. نیروهای یک شرکت خدمات اسباب کشی با توان و تجربه بالا زیادی که در زمینه حمل و جا به جایی اثاثیه منزل دارند، می توانند اقلام منزل شما را در سلامت کامل جا به جا کنند و شما تنها نظاره گر آنها خواهید بود و یا می توانید به دیگر کارهای خود برسید.

 

مطلب پیشنهادی: کارگر اسباب کشی یک نیروی فنی متخصص

شرکت خدمات اسباب کشی تمام تجهیزات مورد نیاز را در اختیار دارد


شما برای اسباب کشی به یک سری از اقلام و تجهیزات نیاز دارید. اقلامی مانند:

کارتن اسباب کشی: 

دارای پنج لایه میباشند و از مقاومت زیادی برخوردارند. کارتن اسباب کشی پنج لایه در سه سایز کوچک، متوسط  و بزرگ وجود دارند که شما بسته به نیاز خود میتوانید از آن ها استفاده کنید.


ساک بسته بندی:

این وسیله برای بسته بندی و حمل وسایلی همچون پتو و بالش استفاده میشود. همچنین برای لباس هایی که حمل آن ها نیازی به کارتن رگال دار ندارد استفاده میشود.


بابل رپ:

بابل رپ وسیله ایست که از تلفیق نایلون و حباب های هوا تشکیل شده است. وجود حباب های هوا باعث جلوگیری از ضربه دیدن شی داخل کیسه بابل رپ میشود.از بابل رپ برای بسته بندی اقلام درشت و سنگین مانند یخچال، لباسشویی، گاز، ماشین ظرف شویی، مبل و … استفاده میشود.


چسب بسته بندی:

این نوع چسب مخصوص بستن در کارتن اسباب کشی است و باید دارای مقاومت بالایی باشد.


سلفون:

از سلفون برای محافظت از وسایل شما در مقابل گرد و خاک استفاده میشود و باعث تمیز ماندن لوازم منزل شما حین اسباب کشی میشود. همچنین از سلفون برای فیکس کردن بابل رپ پیچیده شده دور اثاث استفاده میشود.


کارتن رگال دار:

از این نوع کارتن به منظور حمل لباس های مجلسی شما،مانند کت و شلوار استفاده میشود. کارتن رگال دار همانند یک کمد لباس در سایز کوچک میباشد. این کارتن ها دارای آویز لباس میباشند که شما میتوانید لباس های خود را درون آن آویزان کنید و از چروک شدن و خرابی لباس های خود جلوگیری نمایید. 

 برای یک اسباب کشی ایمن شما باید نوع با کیفیت این اقلام را تهیه کنید. شرکت خدمات اسباب کشی تمام این تجهیزات را با بهترین کیفیت در اختیار شما می گذارد و با استفاده از خدمات بسته بندی آنلاین به راحتی اسباب کشی کنید.

 

صرفه جویی در زمان
باز و بسته کردن اثاثیه منزل، بسته بندی اثاثیه منزل، حمل و جا به جایی، بارگیری و تخلیه اثاثیه کارهای زمان بری هستند. اگر زمان کافی تا روز اسباب کشی ندارید میتوانید برای سرعت بخشیدن به کار خود از یک اتوبار مطمئن استفاده کنید.

 

 

پرسنل متخصص باربری اثاثیه منزل شما را به سرعت بسته بندی و حمل میکنند. آنها بار را به بهینه ترین شکل ممکن در داخل ماشین باربری میچینند و به این ترتیب بارگیری و تخلیه اثاثیه با سرعت بیشتری انجام میگیرد.

 

مطلب پیشنهادی:اسباب کشی و باربری در کمترین زمان ممکن

شرکت خدمات اسباب کشی چه خدماتی دارد؟
اتوبار مامطیر تخصص در زمینه باربری و اسباب کشی آماده ارائه خدمات زیر به شما عزیزان است.

• اعزام مناسب ترین ماشین برای اسباب کشی
• فرستادن کارگر اسباب کشی با تجربه و توان بدنی بالا
• بسته بندی اثاثیه منزل به صورت اصولی و حرفه ای
• انجام خدمات فنی لازم برای اسباب کشی

 

حال اگر شما قصد جا به جایی با منصفانه ترین هزینه باربری را دارید و میخواهید یک شرکت خدمات اسباب کشی معتبر را استخدام کنید می توانید همین حالاسفارش خود را ثبت کنید.

 

 

اتوبار مامطیر با تیمی مجرب و متخصص در امور اسباب کشی و باربری در تمام نقاط مازندران  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان با منصفانه تریین نرخ باربری اثاث منزل است. شما میتوانید یک جابجایی حرفه ای و کاملا هوشمند را تجربه کنید

 

باربری در آمل-اتوبار در آمل-اسباب کشی در آمل-اثاث کشی در آمل-حمل اثاث در آمل-اتوباربری در آمل

باربری در بابل-اتوبار در بابل-اسباب کشی در بابل-اثاث کشی در بابل-حمل اثاث در بابل -توباربری در بابل

باربری در نور-اتوبار در نور-اسباب کشی در نور-اثاث کشی در نور-حمل اثاث در نور-اتوباربری در نور

باربری در فریدونکنار-اتوبار در فریدونکنار-اسباب کشی در فریدونکنار-اثاث کشی در فریدونکنار-حمل اثاث در فریدونکنار-اتوباربری در فریدونکنار

باربری در مازندران-اتوبار در مازندران-اسباب کشی در مازندران-اثاث کشی در مازندران-حمل بار در مازندران-اتوباربری در مازندران

باربری در قائم شهر-اتوبار در قائم شهر-اسباب کشی در قائم شهر-اثاث کشی در قائم شهر-حمل بار در قائم شهر-اتوباربری در قائم شهر

باربری در چالوس-اتوبار در چالوس-اسباب کشی در چالوس-اثاث کشی در چالوس-حمل بار در چالوس-اتوبارربی در چالوس

باربری در ایزد شهر-اتوبار در ایزدشهر-اسباب کشی در ایزدشهر-اثاث کشی در ایزدشهر-حمل بار در ایزدشهر-اتوباربری در ایزدشهر

باربری در محمودآباد-اتوبار در محمودآباد-اسباب کشی در محمودآباد-اثاث کشی در محمودآباد-حمل بار در محمودآباد-اتوباربری در محمودآباد

باربری در رویان-اتوبار در رویان-اسباب کشی در رویان-اثاث کشی در رویان-حمل بار در رویان-اتوباربری در رویان

باربری در ساری-اتوبار در ساری-اسباب کشی در ساری-اثاث کشی در ساری-حمل بار در ساری-اتوباربری در ساری

باربری در بابلسر-اتوبار در بابلسر-اسباب کشی در بابلسر-اثاث کشی در بابلسر-حمل بار در بابلسر-اتوباربری در بابلسر

باربری در سرخ رود-اتوبار در سرخ رود-اسباب کشی در سرخ رود-اثاث کشی در سرخ رود-حمل بار در سرخ رود-اتوباربری در سرخ رود

باربری در چمستان-اتوبار در چمستان-اسباب کشی در چمستان-اثاث کشی در چمستان-حمل بار در چمستان-اتوباربری در چمستان

باربری در نکا-اتوبار در نکا-اسباب کشی در نکا-اثاث کشی در نکا-حمل بار در نکا-اتوباربری در نکا

باربری در بهشهر-اتوبار در بهشهر-اسباب کشی در بهشهر-اثاث کشی در بهشهر-حمل بار در بهشهر-اتوباربری در بهشهر

باربری در تنکابن-اتوبار در تنکابن-اسباب کشی در تنکابن-اثاث کشی در تنکابن-حمل بار در تنکابن-اتوباربری در تنکابن

باربری در رامسر-اتوبار در رامسر-اسباب کشی در رامسر-اثاث کشی در رامسر-حمل بار در رامسر-اتوباربری در رامسر-

باربری در جویبار-اتوبار در جویبار-اسباب کشی در جویبار-اثاث کشی در جویبار-حمل بار در جویبار-اتوباربری در جویبار

باربری در بهنمیر-اتوبار در بهنمیر-اسباب کشی در بهنمیر-اثاث کشی در بهنمیر-حمل بار در بهنمیر-اتوباربری در بهنمیر

باربری در سلمانشهر-اتوبار در سلمانشهر-اسباب کشی در سلمانشهر-اثاث کشی در سلمانشهر-حمل بار در سلمانشهر-اتوباربری در سلمانشهر

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با ما

آدرس : مازندران - ایران

تلفن دفتر : 01132206700

فکس : 01132206700

همراه : 09918325006

همراه : 09022996500

اخبار و اطلاعیه ها

آمار سایت

کاربران
1
مطالب
48

حاضرین در سایت

ما 287 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group